קצת עלינו

היי! נעים מאוד, אנחנו WeDev

בית תוכנה בוטיק הממוקם על חוף טיילת בת ים,
אנו מפתחים אפליקציות, מערכות CRM, אפליקציות WEB וחנויות שופיפיי.

אנו צוות המורכב ממתכנתים, מנהלי מוצר ובודקי תוכנה.
בית התוכנה שלנו משמש מסגרת לעשרות חנויות שופיפיי של מותגים בארץ ובעולם, סטארט-אפים במגוון תחומים ובנוסף זרוע טכנולוגית-פיתוחית לחברות וארגונים.
כמו כן, מפתחים גם מערכת ניהול מבוססות דשבורד, אפליקציות מובייל, מערכות מידע וכו׳.

אנו הפרטנר המושלם להישען ולסמוך עליו, יחד נצא לשותפות ארוכת טווח של הקשבה וניתוח מעמיק של הצרכים שלכם, הגדלת ראש וחשיבה על התמונה הגדולה וכמובן - פיתוח ממוקד מטרה.

אז מה השלבים לפיתוח חנות איקומרס או תוכנה?

1. אפיון

אפיון וניתוח מעמיק של האתגרים, הבעיות, והמטרות של הפרויקט. מסמך האפיון מהווה תיאום ציפיות בינינו וכך נוצרת שקיפות מלאה לאורך תהליך הפיתוח.

2. תכנון מפת דרכים

קובעים נקודות הצגה של התהליך, מקימים תשתיות לפרויקט, אוספים את הכלים המתאימים ומתכוננים להתחלת פיתוח.

3. התנעת תהליכי פיתוח

פירוק משימות והקצאת לוחות זמנים, הקמת סביבות עבודה לפיתוח, קביעת לו"ז והתחלת פיתוח.

4. בדיקות והשקה

ביצוע בדיקות פונקציונליות על פי האפיון במכשירים ומערכות הפעלה שונות.
לאחר מכן יוצאים לסבב תיקונים שבסופו משיקים את הפרויקט ומעלים אותו לאוויר.

מה שיש ללקוחות שלנו להגיד עלינו

השותפים הטכנולוגיים שלנו

לירן וצוות החברה קשובים לכל בקשה ובעיה. שנים שאני עובד איתם ומרוצה מהשירות, התמיכה, האחריות והמיידיות בכל דבר. מלווים אותי בפיתוח עם ראש פתוח ויצירתיות מרשימה. מודה לכם מאד.

אלדד סוויסה
מנכ״ל רשת Share Spa

משפחה של תותחים שהיו איתנו מהרגע הראשון עוד בשיקולים של החלפת המערכת ומה הדרך הכי נכונה לעשות את זה. התעמקו באתגרים שהעלאנו, מילאו אותנו בביטחון, היו קשובים אלינו ולצרכים שלנו וכל זה תוך עמידה בזמנים צפופים. תודה על סבלנות אין קץ, זמינות ומקצוענות והכי חשוב בלי פשרות על מוצר שיהיה המנצח המושלם. ממליצים בחום רב!

קובי שנהב
מנכ״ל Mayven

אחרי מחקר שוק נרחב לחברה לבניית אתר האיקומרס שלנו, נפגשתי עם לירן שסיפק את התשובות לכול השאלות והוכיח את עצמו בהקמת פרויקט מוצלח ולא פשוט עם סטנדרטים בין לאומיים. מאז הובלנו יחד מספר פרויקטים נוספים ומורכבים לא פחות ואני יותר ממרוצה מהבחירה בWEDEV כבית התוכנה שלנו. ווידב מקצועיים, זמינים ומייעצים בשמחה בכול נושא בתחום, והעבודה נעשית מהר ועל הצד הטוב ביותר.

חי דיק
Head of Ecommerce JD Sports

They understands what we need right away and provides the best solutions possible.

It is with such enthusiasm that I am writing to recommend the services of WeDev. Here are just a few words to describe WeDev professional, efficient and ethical. Since we started working with Liran and his team, projects have been moving at a faster pace and with such efficiency. They understands what we need right away and provides the best solutions possible. Liran always has gone above and beyond when working on our company's projects. He considers the full picture and future possible upgrades and we have never had to second guess his hours of work and is always fair when billing. As much as we would like to keep them to ourselves, I would and have highly recommended working with WeDev team.

Sheila S. Navon
CMO at BIOTOP PROFESSIONAL

חברנו לצוות WeDev ע"מ לאפשר אינטגרציית מלאים ומוצרים, בזמני שיא ומורכבות כמעט בלתי אפשרית. בלי למצמץ הצוות קפץ על המשימה, ועבד מסביב לשעון ע"מ להקים פעילות כזו בחודשים סופר קריטיים בתחום - טרום נובמבר. קיבלנו שירות לא פחות ממשובח, זמינות תמידית, נכונות לפתור בעיות מכל סוג וצבע. אנחנו מתחזקים היום אינטגרציה של אלפי מק"טים המתעדכנים מדי יום, מדי שעה. זו הפעם הראשונה שלי כמנהלת איקומרס, החווה ספק מצטיין טכנולוגית ובעלת תודעת שירות פנומנלית, ברמה הכי גבוהה שאפשר לבקש, מבלי לוותר על אף אחד מהעקרונות הללו בשגרת היומיום של האתר.

שיר גולדנשטיין
מנהלת איקומרס השטיח האדום

מרגיש כמו הדבר הכי נכון ובטוח

אחרי הרבה ניסיון עם מתכנתים ומפתחים בפלטפורמות השונות, מצאתי את WeDev והם לגמרי היחידים שאיתם אגש לכל פרויקט שיהיה לי.
הידע המקצועי, ההסתכלות הרחבה על כל נגזרות הפרויקט, בחינה משותפת של עלויות אל מול תועלות, הזמינות והשרותיות בשילוב עם היושרה המקצועית וההגינות, הופכות את העבודה המשותפת להרגיש כמו הדבר הכי נכון ובטוח.
תודה ללירן ולכל הצוות על שיש לנו אתכם,

מאי הירשברג
Kiss And Tell